Gabinet Psychologiczny

„Gabinet Psychologiczny mgr Anna Gluba” realizuje zadania w zakresie diagnostyki i orzecznictwa psychologicznego. Została pozytywnie oceniona i wpisana do rejestru Marszałka Województwa Wielkopolskiego pod numerem 09/2012 jako jednostka uprawniona do wykonywania specjalistycznych badań z zakresu psychologii transportu. Pracownia została wyposażona w najnowszy sprzęt pomiarowy dostępny obecnie na rynku oraz specjalistyczny zestaw testów psychologicznych.

mgr Anna Gluba - uprawniony psycholog prowadzący pracownię jest absolwentem Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie. Ukończyła podyplomowe studia z zakresu psychologii transportu w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Poznaniu i studia... na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Uzyskała także wpis do ewidencji psychologów uprawnionych do badania kierowców prowadzonej przez Marszałka Województwa Wielkopolskiego pod numerem 188/P Swoje zamiłowanie do motoryzacji i psychologii postanowił połączyć z wyborem drogi zawodowej.

Dokonując oceny predyspozycji kierowców i operatorów zapewniamy profesjonalizm, indywidualne podejście do klienta oraz komfortowe warunki badania.
Zachęcamy do nawiązania bliższej współpracy z naszą firmą! Gabinet czynny jest od poniedziałku do piątku w godz. 12-18. Inne terminy (także weekend) możliwe po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym.